Wynajem dmuchańców – zamki i zjeżdżalnie dla dzieci na wydarzenia plenerowe

Wynajem dmuchańców to doskonała opcja na zorganizowanie eventów plenerowych.

Wynajem dmuchańców, czyli zachwyt dzieci

Wydarzenia plenerowe wymagają zapewnienia atrakcji wszystkim ich uczestnikom – w tym przede wszystkim dzieciom, które powinny mieć ciekawie zorganizowany czas. Nieważne, czy to dzień dziecka, dni szkoły czy piknik pracowniczy – najmłodsi uczestnicy powinni mieć zajęcie, które pochłonie ich uwagę i nie pozwoli się nudzić.

Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem dmuchańców – czyli wypożyczenie dmuchanych zamków lub zjeżdżalni dla dzieci, które na każdym plenerowym evencie robią furorę wśród najmłodszych. 

Atrakcje, a wynajem dmuchańców na terenie Warszawy

Atrakcje dla dzieci w formie dmuchańców to wyjątkowa forma zabawy, wobec której żadne dziecko nie potrafi przejść obojętnie. Nawet najbardziej nieśmiały i spokojny maluch będzie chciał dołączyć do wspólnej zabawy, jeśli zobaczy roześmianych rówieśników na tak atrakcyjnym obiekcie. Jest to świetna okazja do integracji dzieci – mogą poznać nowych kolegów i nawiązać nowe przyjaźnie, co sprawia, że jest to idealny obiekt na takie wydarzenia, jak dni szkoły czy dni przedszkola. Zabawa w grupie sprzyja rozwijaniu umiejętności społecznych, jak współpraca, wzajemna pomoc czy funkcjonowanie w grupie, co przyda się maluchom w przyszłości. Dodatkowo dzieci mogą wymyślać przeróżne zabawy i zawody, zainspirowane fantastycznym klimatem panującym w dmuchanych zamkach czy na zjeżdżalniach, co pozwala im rozwinąć wyobraźnię. 

Rodzice również ucieszą się z wynajmu dmuchańców – pozwolą im one bowiem na chwilę oddechu od opieki nad pociechami. Mogą spokojnie zostawić swoje dzieci w grupie bawiących się na zamku czy zjeżdżalni rówieśników, pod czujnym okiem doświadczonego animatora. Zyskają tym sposobem trochę czasu dla siebie, by móc skorzystać z innych atrakcji, oferowanych przez wydarzenie plenerowe. 

Wynajem dmuchańców, czyli zamki i zjeżdżalnie dla dzieci

Wynajem dmuchańców obejmuje wyłącznie zamki i zjeżdżalnie dla dzieci, które spełniają wymagane normy i mogą być dopuszczone do zabawy dla najmłodszych dzieci. Regularnie przechodzą przeglądy stanu technicznego, są także wykonane z wysokojakościowych, trwałych i bezpiecznych materiałów. Posiadają wysokie i miękkie ściany, na które nie ma możliwości wdrapania się, zabezpieczające uczestników przed wypadnięciem z obiektu. Są tak wykonane, by nie zawierały w części udostępnionej dzieciom żadnych twardych elementów.

Doskonale amortyzują upadki dzięki sprężystej podłodzie i ścianom, umożliwiając dzieci skakanie i wykonywanie dowolnych akrobacji bez ryzyka uderzenia się o twardy grunt. Ponadto, obiekty są dodatkowo zabezpieczone przed przesuwaniem się lub przewróceniem za pomocą specjalnych lin, które stabilizują dmuchańce. Są również przystosowane do większych grup dzieci, którym zapewniają odpowiednią ilość miejsca. 

Wynajem dmuchańców pozwala zorganizować najlepsze atrakcje dla dzieci – dostosowane do ich wieku, zapewniające im niezapomnianą zabawę w grupie rówieśników. Dostępne są dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci o różnorodnych wzorach i kształtach, a także rozmiarach dopasowanych do różnych grup wiekowych.