Mezoterapia igłowa Warszawa – skuteczne zabiegi medycyny estetycznej w dobrej cenie

Twoja cera nie wygląda dobrze? Zastanawiasz się, jaki zabieg medycyny estetycznej wybrać, by poprawić kondycję skóry, jej wygląd i tym samym swoje samopoczucie? 

Postaw na skuteczną odbudowę skóry poprzez aplikację specjalnych koktajli, których zadaniem jej odżywienie, odbudowa i regeneracja. Sprawdź ofertę mezoterapia igłowa warszawa cennik , poznaj zabiegi i koszt usługi. 

Zabiegi medycyny estetycznej na poprawę skóry 

Medycyna estetyczna rozwija się w ogromnym tempie. Jest to bardzo korzystna informacja dla osób zmagających się z różnego rodzaju problemami skóry. 

Zabiegi medycyny estetycznej na skórze mają za zadanie min. poprawę jej kolorytu, wyrównanie nierówności, ukrycie bruzd, blizn i przebarwień. 

Z zabiegów poprawiających urodę korzystać mogą również osoby, którym z trudem przychodzi zaakceptowanie zmian pojawiających się z wiekiem. Lifting twarzy, wypełniacze botoksem oraz mezoterapia igłowa mogą skutecznie zahamować proces wiotczenia skóry, zatrzymać pojawianie się kolejnych zmarszczek, nadać twarzy młodszego i zdrowszego wyglądu. 

Do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej twarzy zaliczyć można: 

  • lifting twarzy przy użyciu specjalistycznych nici liftingujących jest nieinwazyjną metodą walki ze zmarszczkami, wiotkością skóry, opadającymi powiekami oraz przebarwieniami
  • botoks zwany również toksyną botulinową skutecznie redukuje zmarszczki, kurze łapki oraz bruzdy, sprawdza się również w leczeniu nadmiernej potliwości rąk, nóg i okolic pach
  • mezoterapia igłowa jest zabiegiem, którego zadaniem jest zasilanie skóry właściwej w potrzebne jej substancje odżywcze niezbędne do eliminacji zmarszczek, zmian trądzikowych, blizn, rozstępów. 

Czym jest mezoterapia igłowa? 

Mezoterapia igłowa polega na podaniu do skóry właściwej, przy użyciu cienkich igieł dobranych przez lekarza, pod kątem potrzeb danego pacjenta preparatów rewitalizujących, witaminowych (witamina A, C, E) lub leków. 

W mezoterapii igłowej zastosowanie znajduje kwas hialuronowy, kolagen, aminokwasy oraz osocze bogatopłytkowe. 

Substancje podawane są głęboko pod skórę, jednak pacjent nie powinien odczuwać bólu. W miejsca nakłuć lekarz aplikuje żel przeciwbólowy. 

Zabieg trwa około piętnastu minut, a pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast. 

Oferta Warszawa – mezoterapia igłowa przykładowy cennik 

Mezoterapia igłowa wraz z botoksem i liftingiem jest najczęściej wybieranym zabiegiem medycyny estetycznej. 

Dzieje się tak dlatego, że skuteczność zabiegu, łączy się z jego umiarkowaną ceną. 

W ofercie poradni ortopedycznej w Warszawie znaleźć można:

  • mezoterapię igłową okolic oka w cenie 500 zł 
  • mezoterapię igłową koktajl witaminowy w cenie 400 zł
  • osocze bogatopłytkowe na twarz w cenie 600 zł
  • mezoterapię igłową skinbooster/vitaly w cenie 600 zł. 

W ofercie warszawskiego gabinetu medycyny estetycznej znaleźć można również inne zabiegi na twarz i ciało w korzystnej cenie, min.:

  • nici liftingujące twarz w cenie od 400 zł
  • kwas hialuronowy w cenie od 800 zł – redukcja kurzych zmarszczek, po 800 do 1 200 zł za modelowanie ust
  • botoks na twarz od 300 zł za zabiegi korygujące brodę i podnoszące kąciki ust, po 1 300 zł za leczenie bruksizmu i nadpotliwości rąk, stóp i pach.