BMB Warszawa – wynajem osuszaczy

Nieosuszone pomieszczenie to nie tylko siedlisko bakterii, ale również źródło nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu, którego coraz trudniej będzie się pozbyć z czasem. Warto zawsze przeciwdziałać nadmiernej wilgotności zdecydowanie wcześniej, kiedy zaobserwuje się pierwsze objawy. W wyniku zalania pomieszczenia czy niewłaściwej wentylacji trzeba skorzystać z pomocy wypożyczalni sprzętu. BMB Serwis to wypożyczalnia sprzętów budowlanych, która posiada maszyny takie jak  pompy malarskie, agregaty tynkarskie, osuszacze, odkurzacze przemysłowe.  Oprócz samego osuszacza powietrza, można również nabyć potrzebne akcesoria, które ułatwią prace przy osuszaniu. Nie zawsze można uchronić się przed zalaniem ze strony sąsiadów czy powodzią, dlatego możliwość skorzystania z wynajmu sprzętu osuszającego jest bardzo pomocna. Nie ma potrzeby nabywania sprzętu na stałe i zastanawiania się, gdzie go przechować i martwić się ewentualnymi kosztami naprawy i serwisu. 

Akcesoria

  • Filtr węglowy, który ma za zadanie pochłaniać wszystkie zapachy w osuszonym pomieszczeniu. W miejscu gdzie panuje nadmierna wilgotność zazwyczaj towarzyszy brzydki zapach więc warto dodatkowo usunąć ten problem podczas pracy osuszacza.
  • Filtr powietrza, który dodatkowo oczyszcza osuszane pomieszczenie z zanieczyszczeń. Szczególnie przyda się w pracach na budowie gdzie poziom zanieczyszczeń jest znacznie wyższy. Zazwyczaj osuszacze powietrza posiadają w swoim wyposażeniu standardowe filtry gąbkowe lub siatkowe. Filtry czyści się w ciepłej wodzie.
  • Lampa UV, której działanie neutralizuje bakterie. 
  • Pompa wody, która umożliwia odprowadzenie wody na zewnątrz budynku.
  • Gumowe koła, szczególnie przydatne wtedy, kiedy osuszacz będzie działał na placach budowy. Jest ona szczególnie przydatna w usuwaniu skutków powodzi.

BMB Serwis prowadzi także usługi naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej.  Oferuje również profesjonalne doradztwo w doborze maszyn i innych materiałów budowlanych takich jak farby, tynki, folie, gładzie, gipsy, kleje. Oprócz osuszaczy, pomp malarskich można również zaopatrzyć się w elektronarzędzia takie jak frezarka, wiertarka i wkrętarka. Podczas prac remontowo-budowlanych nie można zapomnieć o odzieży ochronnej takiej jak kaski, kombinezony i okulary.  Zachowanie bezpieczeństwa i zasad bhp to bardzo istotna sprawa. Należy pamiętać o tym, że osuszacze powietrza znajdą też swoje zastosowanie w suszeniu dywanów po praniu, czy osuszaniu tapicerki w samochodzie.